اخبار تکنولوژی و علم قرن 21

قرار دادن تصویر شاخص وردپرس از لینک خارجی

قرار دادن تصویر شاخص از لینک خارجی
رای دادن به این پست

برای جلوگیری از پر شدن سریع ظرفیت هاست سایت وردپرسی، همچنین کاهش ترافیک هاست، ساده‌ترین راه آپلود فایل‌ها در یک هاست دانلود و لینک دادن آنها در سایت است. اما مشکل در مورد تصویر شاخص (featured image) است که منحصرا در هاست سایت آپلود می‌شود.

افزونه‌های مختلفی برای آپلود تصویر شاخص از لینک خارجی وجود دارد مانند auto post thumbnail که عکس‌ها را بر روی سرور کلود خود آپلود می‌کند که شاید مورد پسند خیلی‌ها نباشد.

اما افزونه دیگری با نام Nelio External Featured Images در مخزن وردپرس موجود است که به راحتی اجازه قرار دادن عکس شاخص از لینک خارجی را می‌دهد.

اما این افزونه مشکلاتی دارد: اول اینکه دیگر از طرف شرکت سازنده نسخه جدیدی ارائه نمی‌شود و عملکرد آن به افزونه جامع‌تر Nelio Content منتقل شده است که باید خریداری شود. مشکل دیگر زمان اشتراک گذاری در تلگرام بروز می‌کند که دیگر متای توضیحات و عکس thumbnail نمایش داده نمی‌شود.

به هر حال اگر نیاز ضروری به چنین قابلیتی دارید، Nelio External Featured Image را از مخزن وردپرس دریافت کنید.

افزونه بعدی Featured Image From URL نام دارد و عملکرد آن مقداری بهتر است. به طوریکه در زمان به اشتراک گذاری فقط عکس نمایش داده می‌شود(نه متای توضیحات) و هم اینکه می‌توان برای تصویر شاخص اسلاید بار تشکیل داد. این افزونه را دریافت کنید.

مقالات مرتبط:


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عنوان منو
در حال بارگذاری