اخبار تکنولوژی و علم قرن 21

یکشنبه ۹۷/۰۹/۲۵

اپل در فکر آیفون ۸ با نمایشگر OLED خمیده – 21tech.ir

21 century technology news

اخبار علم و تکنولوژی قرن 21
www.21tech.ir

اپل در فکر آیفون ۸ با نمایشگر OLED خمیده

21tech.ir
http://21tech.ir/?p=1484
5104 نمایش

در کنار تمام اخبار موجود مبنی بر اینکه آیفون ۸ مجهز به صفحه نمایش OLED خمیده خواهد بود، امروز Wall Street Journal هم این احتمال را مطرح کرد که سال ۲۰۱۷ شاهد آیفون با صفحه نمایش خمیده باشیم.

به گزارش وال استریت ژورنال، اپل از شرکای خود خواسته که تولید نمایشگرهای OLED نازک را سرعت داده و یک نمونه “با رزولوشن بالاتر از نمایشگرهای سامسونگ”، برای اپل ارسال کنند. عبارت “با کیفیت بالاتر از صفحه نمایشگرهای سامسونگ” کمی تعجب برانگیز است. نمایشگرهای خمیده گوشی سامسونگ گلگسی S7 edge دارای رزولوشن QHD(1440 x 2560pixel) می باشد، یعنی واقعا اپل به رزولوشنی بالاتر از این فکر می‌کند؟

به هر حال در صورت تولید این نمایشگرها، تامین بخشی از آن بر عهده سامسونگ خواهد بود. در حال حاضر سامسونگ تامین کننده RAM مورد استفاده در آیفون ۷ است.

گزارش‌هایی وجود دارد مبنی بر اینکه اپل ده مدل اولیه برای نسل آینده آیفون ساخته است و مدل صفحه خمیده فقط یکی از آنهاست، یعنی اینکه نهایتا ممکن است از صفحه نمایش خمیده استفاده نکند. اما می توان به ارائه‌ی یک آیفون با صفحه نمایش خمیده در سال ۲۰۱۷ امیدوار بود، چون علیرغم کیفیت بسیار خوب آیفون، این محصول نیازمند یک تحول اساسی است.

با توجه به قیمت بالاتر پنل‌های OLED خمیده نسبت به IPS LCD، باید منتظر بمانیم و ببینیم اپل محصول خود را با چه قیمتی روانه بازار می‌کند. همچنین نزدیک‌ترین گمانه زنی در مورد ابعاد این گوشی ۴٫۷ اینچ و یا ۵٫۵ اینچ است.

گمانه‌زنی های زیادی در مورد ظاهر محصول بعدی اپل وجود دارد

گمانه‌زنی های زیادی در مورد ظاهر محصول بعدی اپل وجود دارد

منبع


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عنوان منو