اخبار تکنولوژی و علم قرن 21

سه شنبه ۹۷/۰۸/۲۲

حراج آخرین لا فراری تولید شده برای کمک به بازماندگان زلزله مرکز ایتالیا.

21 century technology news

اخبار علم و تکنولوژی قرن 21
www.21tech.ir

حراج آخرین لافراری برای امور خیریه

21tech.ir
http://21tech.ir/?p=1531
1114 نمایش

شرکت فراری دیروز اعلام کرد که آخرین لافراری(LaFerrari) ساخته شده را، برای کمک به بازماندگان زلزله مرکز ایتالیا، به حراج می‌گذارد.

پانصدمین لافراری تولید شده قرار است توسط حراجی RM Sothby’s در محل پیست Daytona International Speedway به فروش برسد. فرآیند این امر خیریه قرار است توسط موسسه‌ی امریکایی-ایتالیایی “صندوق امداد زلزله” انجام شود.

این خودرو، ۹۴۹ اسب بخاری هیبریدی، با تزئینات مخصوص داخلی و خارجی، همچنین یک پلاک ویژه خواهد بود. بقیه‌ی خریداران لافراری، با توجه به وفاداری آنها به برند فراری، توسط خود شرکت گلچین شده بودند (همینطور برخی فاکتورهای دیگر مانند تعهد به نفروختن خودرو حداقل به مدت ۱۸ماه). پس این حراجی تنها شانس خرید یک لافراری دست اول برای افراد دیگر است.

راب میرز بنیان‌گذار و رئیس حراجی RM Sothby’s می‌گوید: “زلزله مرکز ایتالیا زندگی هزاران نفر را تحت تاثیر قرار داده و پول حاصل از فروش آخرین و منحصر به فردترین لافراری، در راهی بهتر از این نمی‌تواند خرج شود. این یک حراج تاریخی خواهد بود و بخشندگی شرکت فراری زندگی‌های زیادی را در این منطقه حادثه دیده تغییر خواهد داد.

این حراجی روز شنبه سوم دسامبر (۱۳ آذر)، ساعت ۸ بعدظهر به وقت ایتالیا آغاز می‌شود. ۴۹۹ لافراری قبلی به قیمت ۱٫۵میلیون دلار توسط شرکت فراری به فروش گذاشته شدند، در حالیکه مدل کارکرده‌ی آن، تا ۴٫۷ میلیون دلار در حراجی‌ها به فروش رفت.

منبع


نظر حراج آخرین لافراری برای امور خیریه

نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عنوان منو