اخبار تکنولوژی و علم قرن 21

یکشنبه ۹۷/۰۹/۲۵

سونی نرم افزار اجتماعی Communities را برای کاربران پلی استیشن ۴ ارائه کرد.

21 century technology news

اخبار علم و تکنولوژی قرن 21
www.21tech.ir

عرضه یک نرم‌افزار اجتماعی برای کاربران پلی استیشن ۴

نرم افزار اجتماعی پلی استیشین
http://21tech.ir/?p=1522
1071 نمایش

Playstation Communities نام سومین نرم‌افزار موبایل ارائه شده از جانب سونی برای کاربران پلی‌استیشن است. این نرم‌افزار هم اکنون به صورت رایگان برای سیستم عامل‌های آندروید و iOS در دسترس است.

سازندگان این نرم‌افزار هدف از طراحی آنرا اینگونه عنوان کرده‌اند: “در تماس بودن با دوستان شما در پلی‌استیشن ۴ زمانی که از کنسول خود دور هستید”. در نتیجه این نرم‌افزار فقط مختص کاربران PS4 ارائه شده است.

Communities به کاربران کمک می‌کند تا بازیکنان دیگر با سلایق مشترک با خود را پیدا کنند. مثلا به شما  اجازه می‌‌دهد با کسانی که این نرم افزار را نصب کرده‌اند تشکیل Party دهید و در PS4 خود به صورت آنلاین بازی کنید.

قابلیت تشکیل Community با بقیه کاربران پلی استیشن ۴

قابلیت تشکیل Community با بقیه کاربران پلی استیشن ۴

همچنین شما می‌توانید با دیگر کاربران صحبت کنید. این قابلیت به خصوص زمانی که برای تشکیل Party خود به بازیکن احتیاج دارید، به شما کمک می‌کند.

از قابلیت‌های دیگر آن، تشکیل گروه‌هایی با نام Community است که افراد با توجه به سلایق خود می‌توانند این گروه‌ها را جستجو کنند و به عضویت آنها درآیند.

شایان ذکر است سونی یک نرم‌افزار در سال ۲۰۱۳ با اهداف: دیدن  لیست دوستان، اطلاع از اخبار کنسول و  پیش‌خرید کنسول جدید ارائه کرده بود. و پس از آن نرم‌افزاری دیگر برای رد و بدل کردن پیام میان کاربران در Playstation Network عرضه کرد.

به گفته‌ی سازندگان Communities، به زودی آن را در Play store و APP store قرار می‌دهند.

منبع


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عنوان منو