اخبار تکنولوژی و علم قرن 21

دوشنبه ۹۷/۰۷/۰۲

گوگل اپلیکیشنی را معرفی کرد که طراحی و ساخت اپلیکیشن مورد نیاز شرکت ها را ساده کرده است.

21 century technology news

اخبار علم و تکنولوژی قرن 21
www.21tech.ir

اپلیکیشن جدید گوگل برای ساخت ساده اپلیکیشن

google-service
http://21tech.ir/?p=1560
2139 نمایش

گوگل اخیرا برای خدمت‌رسانی بهتر به شرکت‌ها و صاحبان کسب‌وکار، سرویسی با نام Google Apps for Work ارائه کرده بود که بعدا نام آن را به G Suit تغییر داد. این نام جدید، بهتر هدف از ساخت این سرویس را به کاربران منتقل می‌کند. اخیرا هم گوگل دو قابلیت جدید را به این سرویس اضافه کرده است.

قابلیت اول App Maker نام دارد و همانطور که از نام آن بر می‌آید، این سرویس به شرکت‌ها کمک می‌کند تا اپلیکیشن مورد نیاز خود را به سادگی بسازند. این یک ابزار همه کاره است که می‌تواند پاسخگوی نیازهای متفاوت شرکت‌ها باشد. این نرم‌افزار نیاز به دانش برنامه‌نویسی خاصی ندارد و برای پاسخگویی به نیازهای افراد غیر حرفه‌ای طراحی شده است. هر چند با داشتن دانش کافی، می‌توان از آن برای طراحی برنامه‌های حرفه‌ای نیز استفاده کرد.

قابلیت دوم در واقع توسعه یافته یکی از قابلیت‌های پیشین به نام Recommended for G Suit است. گوگل اعلام کرده که این قابلیت، با هفت برنامه زیر مجموع آن، توسعه داده شده است تا نرم‌افزارهای ساخته شده را ارزیابی کند و به بهتر شدن بازده کسب و کار کمک کند. این سرویس، با انجام «تست‌های سخت گیرانه و اندازه‌گیری‌های کیفی» مطمئن می‌شود که برنامه طراحی شده، برای مشتریان مناسب است. به این ترتیب قابلیت اول کمک می‌کند تا کاربران سرویس G Suit، نرم افزارهای مناسب خود را بسازند و قابلیت دوم کمک می‌کند تا از عملکرد مناسب این نرم افزارها اطمینان حاصل کنند.

مطابق اعلام گوگل، App Maker هم اکنون در دسترس است و کاربران سرویس G Suit می‌توانند از طریق Early Adopter ،Program به آن دست پیدا کنند. قابلیت دوم نیز از دیروز در دسترس قرار گرفت.

افرادی که به صورت حرفه‌ای قصد پیگیری این سرویس را دارند، از این لینک به صفحه توضیحات گوگل مراجعه کنند (هر چند برای بازدید ایرانیان مسدود است و باید آدرس خود را تغییر دهید).

منبع


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عنوان منو